Postavy

13. března 2008 v 19:34 | TLouie |  Dáno osudem
Postavy (Dáno osudem)

Mediátoři jsou považováni za průvodce duší, jež nedokáží po smrti samy přejít do další formy existence. Jde o jedince obdařené nadpřirozenou schopností vnímat duše zemřelých jako fyzické osoby, komunikovat s nimi a sloužit jim jako duchovní rádci a průvodci. Na rozdíl od média, které za účelem komunikace kontaktuje duše ze záhrobí, je mediátor schopen vidět všechny zesnulé, kteří ještě neopustili tento svět. Existenci mediátorů připouštějí v různé podobě všechny klasická náboženství.
Postavy:
Susannah Simon
Výška: 165 cm
Věk: 16
Oči: zelené
Vlasy: kaštanově hnědé
Přezdívka: Suze
Život: Susannah Simonová se narodila novomanželskému páru v New Yorku. Ve dvou letech poprvé uviděla ducha a zjistila, že s nimi může komunikovat. Když jí bylo 6 let, zemřel jí táta na infarkt, když si šle zaběhat a v 16 ti se její mamka znovu provdala za Andyho Acermana a ony se odstěhovali k němu domů do Kalifornského města Carmel. S novým tátou Suze přibili i tři nevlastní bratrové. Nejstarší Jack (Somna), Brad (Mimoň) a David (Prófa) a když přišla do svého nového pokoje, zjistila, že tam má i nového spolubydlícího, ducha Jessieho, který v jejím pokoji zemřel před 150ti lety.
Paul Slater
Výška: 180 cm
Věk: 16 let
Oči: pronikavě modré
Vlasy: blond
Život: Paul Slater zjistil, že je mediátorem ve třech letech, ve stejnou dobu zjistil, že jeho dědeček Dr. Slaski má stejný dar. Dozvěděl se od něj mnoho užitečných věcí, které může jako mediátor dokázat. Jeho děda se odstěhoval do Carmelu, protože se ho rodina zřekla a Paul se v 16ti nastěhoval k němu s tím, že se bude o svého teď již umírajícího dědu starat, ale byla to jen záminka, protože svého dědu nenáviděl, ale chtěl být poblíž Susannah.
Jessie De Silva
Výška: 185 cm
Věk: 20+150
Oči: černé
Vlasy:černé
Poznávací znamení: jizva nad pravým obočím
Život: Jessieho otec dohodl sňatek s jeho vzdálenou sestřenicí Marii De Silva. Ta ale byla zamilovaná do muže jménem Diego a proto Diega požádala, aby se Jessieho zbavil. Jessie uhořel v tehdejším penzionu, ale jeho duch stále zůstával v místě, kde před tím zemřel, což bylo v místě, kde si Acermanovi později postavili dům.
Otec Dominik
Výška: 171 cm
Věk: 36
Oči: modré
Vlasy: světle hnědé
Poznávací znamení: brýle
Život: Když byl Otec D. malý, zjistil, že je mediátor, na střední škole se zamiloval do ducha zemřelé dívky, která ale přešla do posmrtného života a on se pak rozhodl být knězem. Nyní je to ředitel Misijní Akademie, na kterou chodí Susannah a Paul. Pomáhá Susannah se zbloudilými dušemi, které se v blízkosti objevili.
Vedlejší postavy: Cee cee a Adam (Susanniny kamarádi), Jack Brad a David Acermanovi (Susanniny nevlastní bratrové), Sheron (duch zemřelé dívky), Diego (vrah Jessieho)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí naše povídky?

Jo, jsou dobré 58% (105)
Nejsou špatné, ale tolik mě nezaujali 26.5% (48)
Hrůza, smažte to! 15.5% (28)

Komentáře

1 anula16 anula16 | Web | 21. března 2008 v 21:24 | Reagovat

A já se tak namáhala s tím, kolik by mohla Suze vážit... :D

2 Tlouie Tlouie | 22. března 2008 v 17:16 | Reagovat

No dyť sem tam tu váhu stejně nenapsala jenom kvůli tobě, ptž se ti to nezdálo...:-D hele jak si tam hodila odkaz na svůj blog a to sem jí včera musela ještě přemlouvat, aby mi ten odakz poslala:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama