Utajená láska

21. března 2008 v 18:01 | Tlouie |  Jednorázové
Mám tady jednu jednorázovku, teda sou to spíš moje pocity a tak. Doufám, že se to bude líbit

Byl krásný letní den, dvě dívky ležely venku na zahradě a opalovali se. Jedna byla zrzka s hnědýma očima, ta druhá byla blondýna s modrýma očima. Zrzka pohodila svojí hřívou a otočila se na svou společnici:
"Tak co, kdy mi konečně řekneš kdo to je?"
"Ale no tak Giny, nezačínej zase… mě se o něm nechce mluvit." Odbyla ji a převalila se na záda, zavřela oči a užívala si paprsků na svém těle. Nerada se s ní na toto téma bavila. I když to byla její nejlepší kamarádka, prostě jí nemohla říct, do koho se zamilovala. Vlastně před ní chtěla zatajit, že někdo takový existuje, ale jak už bylo řečeno, byla to její nejlepší přítelkyně a znala jí ze všech nejlíp, prostě to na ní poznala.
"Kateri, já myslela, že si říkáme všechno, prosim tě, neboj, já to nikomu neřeknu. Vim jaký to je, bejt zamilovaná do někoho kdo o tobě ani neví, taky sem tím prošla, třeba bych ti mohla poradit." Nevědomky zabloudila pohledem na brýlatého chlapce s rozčepýřenými černými vlasy. Zrovna tam s jejím bratrem a kamarádkou seděl a zaujatě o něčem diskutovali.
Blondýna se převalila na bok, aby se mohla lépe podívala stejným směrem a udělalo se jí špatně. Naskytl se jí pohled na dokonalý pár, který se zrovna držel za ruku. Zrzek na svou dívku koukal zbožným pohledem, jako by byla ten nejúžasnější jev na světě.
Sevřelo se jí hrdlo a nemohla se pořádně nadechnout, oči začali pálit a kdyby urputně nezamrkala, asi by se vydrala ven nějaká ta slza. Zatřásla hlavou, aby se vzpamatovala a raději zase zavřela oči.
"Ne Giny, to je něco uplně jinýho a už to prosim, nech bejt." Jak by jí to mohla říct? Byly sice nejlepší kamarádky, ale až v poslední době k ní začala chodit domů a trávit společně víc času i mimo Bradavice. Co kdyby si myslela, že to všechno dělá z jiného důvodu? Co kdyby si myslela, že je s ní jen kvůli Ronovi, do kterého byla až po uši zamilovaná.
Věděla moc dobře, že nikdy nebude mít ani sebemenší naději, protože on a Hermiona byli dokonalý pár a od své kamarádky věděla moc dobře, že vidina jejich rozchodu není někde v blízký budoucnosti, tak proč by to měla někomu říkat. Připadala si jako strašná mrcha, když o tom takhle přemýšlela, v podstatě si přála, aby se ty dva rozešli a aby měla volnou cestu. Jenže i kdyby nakonec skončil sám, ona by stejně nic neudělala. Nedokázala by své kamarádce přiznat, že s ní vlastně tráví čím dál víc času vlastně jenom kvůli jejímu bratrovi, aby ho mohla vidět a sem tam s ním mohla prohodit pár slov. Na to se za svoje chování až moc styděla.
"Giny?"
"Hmmm"
"Já ti musim něco říct..." Začala, ale přerušilo jí zvolání z druhého konce zahrady.
"Holky, dete se taky koupat?" To byl opět ten zrzek, ten díky němuž měla Kateri takové trápení.
"Jo jasně," odpověděla hned nadšeně Giny, vyšvihla se na nohy a vyrazila směrem k ostatním.
"No, tak nic," zamumlala modrooká dívka, když už byla její kamarádka tak daleko, že jí neslyšela.
"Kateri, deš?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí naše povídky?

Jo, jsou dobré 58% (105)
Nejsou špatné, ale tolik mě nezaujali 26.5% (48)
Hrůza, smažte to! 15.5% (28)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama