Duben 2009

Kapitola třicátá pátá - Konec

20. dubna 2009 v 22:33 | Ar-lee |  Jackiina hvězdaPro všechny milovníky Loveless.
A Alexejo? Pro tebe to obzvlášt není! Grr, takhle mě napínat. A nejenom mě. Vrr, asi se naštvu. Teda ještě víc, než jsem teďka. :-D No nic, jdu se připravovat na zítřejší propadák v ruštině. Jojo, příští týden je rodičák...to bude sranda. Matika je sice konečně v pohodě, ale při písemce z IKT jsem měla vymeteno. Takže se mi nepovedla...a mám jenom jednu známku...trochu pohoršení, když jsme v pololetí měla jedničku, co? Uf, no letím.

Zprávička! :-D

15. dubna 2009 v 22:23 | Ar-lee |  Zprávy
Ahoj lidičky,
opravdu jsem chtěla něco napsat a přidat. Měla jsem v plánu Jackiinu hvězdu i Čas a jednu jednorázovou povídku. Jenže, o Velikonočních prázdninách nebyl čas. Odvánočňovali jsme chatu, poklízeli okolo a tak dále a tak dále.
Tenhle týden je poněkud...hektický. Teď jsem dodělala úkol na IKT za velikého přispění Anulky, které tímto děkuji (znovu) a posílám jí vééélikou pusu (za kterou mě určitě zabije) a mého milovaného brášky. Zejtra mě čeká již druhá autoškola a konzultačky s naším drahým profesorem Panužkou. Pěkně si s ním pokecám o počítačích a bude. Jenom doufám, že z toho nevyjdu jako totální idiot. Jak by řekl Kamil z divadelní hry Brouk v hlavě: "Iio!"
Takže se omlouvám. V neděli rodiče odjížděj do lázní, takže budu mít čas celý týden a dva víkendy. No není to nádherný? Je, já vím. Takže v pátek něco přibude! Teda doufám.
Mějte se krásně

Neděle

5. dubna 2009 v 19:45 | Ar-lee |  Mé myšlenky

Ahoj!
Tak jsme dneska po zimě vytáhla kolo. A hnedka jsem to musela narvat do plotu. :-D Takže si asi umíte představit, jak mě bolí bok, ale co, jaká by to byla první jízda, kdybych jí přežila v pořádku, že? Musím říct, že tenhle víkend byl prostě nádhernej. V sobotu svítilo sluníčko jako děs. A teď to vypadá na bouřku. Zmínila jsme se už, že bouřky miluju? Krásně se u nich čte, přemýšlí a píše. Stejně jako u pouhého deště. Už se na ní moc těším, dlouho jsme jí tady nezažili. Jen mě celkem dost irituje, že jsem si minulej přeminulej týden zadřela třísku. Sice už je venku, teda možná spíš janom z větší části, ale bolí to jak čert. Jenže já jsem statečná holka, takže to přežiju.
Píni, věděla jsem, že se mi jedna písnička od Withim Temptation líbí, ale momentálně zjišťuju, že se mi líběj všechny jejich písničky! Mohl by mi konečně někdo prozradit, proč se ráda poslouchám gotický skupiny? A o všechn třech jsme se to dozvěděla až po nějaký době. To asi ta moje nenormalita a agresivita, jak říkají lidi ve škole. Asi je zrovna tenhle druh písniček uklidňuje. Po nechci každýho mlátit. :-P Teda ne, že bych každýmu na potkání jednu flákla, To ne, už jsme se naučila krotit. Ale mé drahé spolužačky a kamarádky mě považují za hodně cholerického člověka s násilnickými sklony. Ale to je prachsprostá lež! Přísahám!
No nic, budu končit. Musim něco hodit po těch uřvanejch zvířatech venku. Jejich lahodné zpívání mi momentálně rve uši. Dneska snad něco napíšu a uvidíme, kdy se bouřka přežene. teda pokud vůbec bude. Nějak se asi vzdaluje, sakra. Tak sem možná něco přidám.
Mějte se blaze.

Kapitola třicátá čtvrtá - Grimmauldovo náměstí

2. dubna 2009 v 22:37 | Ar-lee |  Jackiina hvězda
Prosím. Hezké čtení, přeji. A vaše názory by mě velice potěšili. Děkuji.