Červenec 2009

Odjezd

24. července 2009 v 22:28 | Ar-lee |  Zprávy

Ahoj,
tak jsem Vám chtěla napsat další kapitolu, ale když jsem si už už sedala, abych začala spát, tak se všechno nějak zvrtlo. Maminku chytla balící horečka a já neměla čas.
Moc se omlouvám.
Zítra totiž odjíždím daleko od moderní technologie s vyjímkou mobilu, ledničky a rádia. Budu se starat o cizí děti. :-D Správně, jedu poprvé dělat praktikantku na tábor, ve kterém jsem vyrostla. Trochu mě přepadá sentimentální nálada. Moc se tam těším, ale trochu se i bojím.
Takže tohle je moje výmluva. Příštích 14 dní nečekejte ani jeden článek.
Přijíždím 8.8., ale jak to tak znám, budu se až do večera odmočovat od špíny a dospávat. No a v sedm mě čeká setkání "dospěláků". :-D Ale potom už budu jenom Vaše.
Pokusím se něco napsat, abych to pak jenom překlepala, ale obávám se, že nebudu mít čas a budu pěkně vyšťavená. Viděla jsme to na bráchovi, kterej se tenhle rok ulil a jede se podívat jenom na puťák, stejně jako jsme to udělali minulej rok.
No nic. Loučím se, protože jsme právě dobalila a mám toho všeho dost. Celej den jsem prolítala po městě a díky bohu mám skoro všechno. Teď si vypiju čaj a lehnu do postele.
Zítra musím brzo vstát, protože, když na sraz příjdu pozdě, musím donýst flašku a to se mi zrovna moc nechce. :-P
Tak tedy pápá a za 14 dní o mně snad zase uslyšíte!
P.S. Moc mě potěšily všechny Vaše komentáře k minulé kapitola.
P.P.S. Alexejo, nevím, co s tebou je, ale na odpověď si budeš muset počkat asi stejně dlouho jako já. :-D

Kapitola třicátá devátá - Vyřešení problému a únos

21. července 2009 v 12:07 | Ar-lee |  Jackiina hvězda
Tak, další jen a jen pro Vaše potěšení. Šlo to celkem rychle a hlavně se už něco začíná dít. Doufám, že se to bude líbit.
Jinak děkuji Sawarin za podporu. :-) A taky Areneis a wisty za komentáře.
P.S. Testy jsem udělala jen se ztrátou dvou bodů, údržbu mám v kapse, ale natolik jsem okouzlila zkoušejícího, že si mě přeje ještě jednou (doufám, že jenom jednou) vidět za volantem auta. :-D

Oznamko

20. července 2009 v 21:33 | Ar-lee |  Zprávy

Tak se Vám zase hlásím. :-)

Kapitola k Jackie je skoro napsaná, ale zítra dělám zkoušku z autoškoly, tak mi prosím držte pěsti. Vůbec si nejsem jistá s testy.

Asi ani nedospím.

Někdy zítra bych měla Jackie přidat.

Mějte se krásně.

Kapitola třicátá osmá - Byl to on?

18. července 2009 v 19:57 | Ar-lee |  Jackiina hvězda
Podívejte, k čemu jsem se dokopala!

Omluva

11. července 2009 v 18:52 | Ar-lee |  Zprávy

Ahoj!
Tak jakpak se Vám všem vede? Jsou krásné prázdniny, nemusí se nic dělat...jo, kdyby tohle platilo i pro mě. Chtěla bych se Vám omluvit, že nic nepřidávám, ale poslední týdn jsem chodila do práce, v úterý 21.7 jdu dělat zkoušky z autoškoly a teprve včera jsem se konečně dostala k půlce jízd, což znamená, že jízdy a učení zabírá veškerý můj volný čas. Hm, z údržby umím asi 2 otázky...už mi jich zbejvá jenom 23! :-D Ale ještě ten zbytek...
Tak mi prosím potom držte palce. Stejně si myslím, že do tý doby něco přidám...neudržím se. :-D
Tak se mějte krásně.