Srpen 2009

Smutná nevěsta

24. srpna 2009 v 17:50 | Ar-lee |  Jednorázové
Tak mám tady pro vás jednu jednorázovku. Je na motiv stejnojmené písně od skupiny Katapult, pokud jste o ní někdy slyšeli. :-P Tahle skupina je velice oblíbená u mých rodičů, takže jsem se nedokázala ubránit. Jedna z jejich písní je od jisté doby něco jako moje hymna.

Kapitola čtyřicáta - Nebezpečí

15. srpna 2009 v 0:38 | Ar-lee |  Jackiina hvězda
Páni, další kulatina. Musím říct, že jsem neočekávala tak dlouhé vyprávění. Jackie mě překvapila. Omluvte mou delší neaktivitu, ale když jsem se konečně vybalila a všechno uklidila, zečala jsem se balit na dovolenou, kam dnes así za 6 hodin odjíždíme. :-D Ale kvůlu naléhání jedné nejmenované osoby (že Alexejo) jsem byla nucena zůstatvzhůru a napsat kapitolu. Jen doufám, že rodiče buddou mít zítra srdce a nechají mě spát v autě. Spánek je totiž moje vášeň. Sice nechápu, jak někdo může vášnivě spát, ale pokud to někdo umí, jsem to já.
Krásné počtení.
P.S. Alexejo, nezapomeň an můj menší požadavek. :-)
P.P.S. Viz. mail.

Jupíjajou!

11. srpna 2009 v 19:20 | Ar-lee |  Zprávy
Tak a máte mě zase zpátky!!
To je radosti, že?
No, jsme doma už trochu dýl, lae dneska jsme se konečně pořádně dostala na počítač. Včera se slavili kámošovi dvacetiny, v neděli se jelo na chatu a v sobotu byla závěrečná porada od tábora až do brzkých ranních hodin.
Takže mě určitě plně chápete. :-D
Okamžitě se vrhnu na Jackie i na Čas. Musím přece nějak zaplnit tu díru, kdy nemám co dělat. Den je pěkně dlouhej, když kolem mně nelítá 15 dětí. Ach jo, docela se mi i stýská. Jela bych tam zas, ale teď a né až za rok. Miluju to tam!!