Listopad 2010

Pondělí 1:14

8. listopadu 2010 v 1:13 | Ar-lee |  Mé myšlenky
Crows are calling for me by alie nmaskecreature

Omlouvám se, strašně moc.
Vím, že jsme příšerná, ale....potřebovala bych nakopnout. Trochu povzbudit. Já nevím...tohle počasí a celkově přechod na vejšku je divný. Počasí je vlastně vcelku normálka. Co ho do toho pletu, že? Ale...mám teď v některých dnech tolik volného času, že nevím co s tím. Může za to fakt, že v pondělí mám jen a pouze jednu hodinu a v pátek volno. První den jsem už nějak vyřešila - zase jsem začala chodit na keramiku i přesto, že už bych měla chodit mezi dospělé si s dětma zaplácnu odpoledne. ALe co ten zbytek...nejhorší je, když musím v Hradci třeba čtyři hodiny čekat mezi jedno ua druhou přednáškou. Fajn, chodím na jídlo a do Futura a tak, ale není to ono. Po Vánocích si tam asi začnu tahat počítač, jenom musím zprovoznit tamní síť.
Je to divný...strašně mi chybí střední. Věděla jsem, že to tak bude, ale ta tíha mě až překvapila. Chybí mi lidi, kteří tam byli. Ne, že bych teďka měla špatné spolužaky neboli kolegy, jak nám říkají, ale není tam moje drahá spolusedička, můj kamarád, se kterým jsme vždycky blbli na ruštině. No a taky si připadám jako strašný zvrhlík. A ostatní mi to jenom potvrzují. CHarcee, potřebovala bych se vrátit. KOnečně se moci plně projevit. Bez odezvy to není ono, víš? :-)
Uh, přestanu si vylévat srdíčko. Měla bych začít makat na práci pro zápočet...mám hotovou jednu desetinu, to je fajn, ne? Taky si myslím...on byl přece jenom ten článek: William Shakespear - doba, život a mýtus, zajímavej. Teď mě čeká Bartolomějský masakr - mazník ve vztazích Anglie a Francie?
Ptáte se, kde jsem na tyto dokonalé články narazila? Odpovědí je: Historický obzor! :-D Není to tak špatný, abych řekla. Přečíst ty knížky, to bude horší...mám na to čas do 30. listopadu. No co...a napsat k tomu o ději, který se v knize či článku odehrával...4-8 stránek. Myslela jsem, že to je hodně, ale po tom, co mi výtah ze Shakespeara zabral sedm stránek mi to příjde žalostně málo.

Přeji sladkou dobrou noc...chjo, potřebuju si přečíst něco kvalitního...a sexy...vrhnu se na Harlequnky. Nevěřili byste, jak si u toho člověk krásně odpočine. A momentlně mi je jedno, že pro Vás moje IQ kleslo o na podprůměrnou hranici. Je to oddych a mě se líbí.

Pac a pusu Ar-lee